Strona głównaBaza wiedzy

Baza wiedzy

Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!

Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!

Rok 2024 zaczął się dla nas wyjątkowo pomyślnie: firma CLIMACITY awansowała do rangi autoryzowanego serwisu klimatyzatorów HAIER. To jest przede wszystkim bardzo dobra informacja dla naszych Klientów, co warto podkreślić w pierwszej kolejności. Jako autoryzowany serwis mamy bowiem nieco większe możliwości, a także wsparcie producenta w najbardziej istotnych kwestiach.

czytaj dalej
Czyste powietrze z klimatyzatora!

Czyste powietrze z klimatyzatora!

O tym, że klimatyzatory schładzają powietrze, wiedzą wszyscy. Ale o tym, że filtrują, w jaki sposób filtrują, z użyciem jakich filtrów oraz z jakim efektem – tutaj wiedza konsumencka zazwyczaj aż tak głęboko nie sięga. Ponieważ jednak warto być świadomym konsumentem, dlatego zamieszczamy poniżej garść informacji o filtrowaniu i wzbogacaniu powietrza w wykonaniu klimatyzatora GE APPLIANCES PRIME+

czytaj dalej
Przykry zapach z klimatyzacji – i co teraz?

Przykry zapach z klimatyzacji – i co teraz?

Zakupiliśmy klimatyzację. Zleciliśmy jej montaż, przeczytaliśmy instrukcję, uruchomiliśmy – działa! Działa i zapewnia nam wszystko, czego sobie życzyliśmy: orzeźwiający chłód, regulację wilgotności, filtrowanie powietrza… Mijają dni, miesiące – i nagle zaczyna rozchodzić się po domu nieprzyjemny zapach. Co robimy?

czytaj dalej