Strona głównaBaza wiedzyCLIMACITY – autoryzowany serwis systemów klimatyzacji Fuji Electric!

CLIMACITY – autoryzowany serwis systemów klimatyzacji Fuji Electric!

autoryzowany serwis klimatyzacji fuji

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy wszystkich naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, że właśnie dołączyliśmy do rodziny Fuji Electric. Uzyskaliśmy bowiem CERTYFIKAT autoryzowanego punktu serwisowego (APS) w zakresie serwisu, montażu, a także sprzedaży systemów klimatyzacji tego producenta. Co jest najbardziej istotne w tym wszystkim?

Korzyści!

Dla nas – zaszczyt, dla producenta – wygoda, ale najwięcej korzysta Klient. Dlaczego? Oto zasadnicze powody:

  • Jako autoryzowany serwis klimatyzacji Fuji Electric, mamy dostęp do wszystkich części zamiennych i wszelkiej dokumentacji technicznej.
  • Zarówno w zakresie napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, mamy rozszerzone możliwości obsługi Klienta do pełnego pakietu usług, oferowanego przez producenta.
  • Dzięki zapewnionemu wsparciu technologicznemu, możemy wykonywać wszelkie prace serwisowe oraz monterskie sprawniej, szybciej i skuteczniej.
  • Wszystkie nasze usługi, dotyczące systemów klimatyzacji Fuji Electric, objęte są autoryzacją ze strony producenta, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony praw gwarancyjnych Klienta.

A tak ogólniej i prościej: wszystko, co Wam Fuji Electric obieca, u nas można zrealizować, a wszystko, co my zrobimy, jest objęte akceptacją tejże firmy. 

Nasz certyfikat o numerze FE/APS/SK/171/2024

Jest do dokument, który upoważnia nas do:

  • sprzedaży, montażu i uruchamiania w programie gwarancyjnym systemów klimatyzacji Fuji Electric;
  • dokonywania przeglądów i wypełniania wpisów do kart gwarancyjnych urządzeń objętych uprawnieniami certyfikatu APS;
  • serwisowania i naprawiania systemów klimatyzacji Fuji Electric, spełniających warunki gwarancyjne.

Wybrany model można sobie więc u nas po prostu zamówić, a my już zajmiemy się całą resztą w zgodzie z najwyższymi normami jakości, wymogami producenta oraz oczywiście szybko i sprawnie.

Klimatyzatory Fuji Electric

Oferowane są w dwóch generalnych liniach produktowych:

  • dla domu – klimatyzatory typu SPLIT oraz multiSPLIT;
  • dla biznesu – klimatyzatory SPLIT, multiSPLIT oraz VRF (rozbudowane i zaawansowane technologicznie systemy, będące już w pełni wydajnymi pompami ciepła).

Generalnym dystrybutorem na Polskę klimatyzatorów Fuji Electric jest firma IGLOTECH, która jednocześnie jest podmiotem sygnującym nadanie naszego certyfikatu.

Razem z marką Fuji Electric

Wspieramy i promujemy Program MÓJ PRĄD, obejmujący dofinansowania na zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Warto w tym miejscu podkreślić, że nowoczesne systemy klimatyzacji, jakie oferuje marka Fuji Electric, są według przepisów europejskich klasyfikowane jako pompy ciepła typu powietrze-powietrze, a tym samym objęte wszelkimi dotacjami przewidzianymi dla tego rodzaju urządzeń. Należy też pamiętać, że w Programie MÓJ PRĄD obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Dlatego nie czekaj, bo beneficjenci dotychczasowych edycji programu liczą już zyski. Zgłoś się do nas – doradzimy Ci wybór odpowiedniego klimatyzatora do Twojego domu lub biura. Sprowadzimy go, zamontujemy, zapewnimy opiekę serwisową, zapewniając najwyższą jakość usług.

CLIMACITY – nowoczesny serwis klimatyzacji: nasi Klienci są zadowoleni, dołącz do nich!

mobilny wzornik

NOWOŚĆ:

Klimatyzatory (prawie) bez wychodzenia z domu.
Klienci Climacity nie muszą przyjeżdżać do naszego biura, aby zobaczyć wzorniki klimatyzatorów, to MY przyjedziemy do WAS!
Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami

Może Cię również zainteresować:

Pompa ciepła ma sens. Spalanie – już nie

Pompa ciepła ma sens. Spalanie – już nie

Strona główna - Baza wiedzy - Pompa ciepła ma sens. Spalanie – już nie.Pompa ciepła ma sens. Spalanie – już nie.Pozyskiwanie ciepła za pomocą spalania, czy to paliw stałych, płynnych, czy lotnych, odchodzi nieubłaganie do lamusa. Sukcesywnie zaostrzające się przepisy...

Klimatyzacja w apartamencie

Klimatyzacja w apartamencie

Strona główna - Baza wiedzy - Klimatyzacja w apartamencieKlimatyzacja w apartamencieCzy wszyscy znają poprawną definicję apartamentu? To może być zarówno prywatne, wielopokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, jak też zespół pomieszczeń hotelowych, pełniących...

Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!

Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!

Strona główna - Baza wiedzy - Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!Dołączyliśmy do grona partnerów HAIER!Rok 2024 zaczął się dla nas wyjątkowo pomyślnie: firma CLIMACITY awansowała do rangi autoryzowanego serwisu klimatyzatorów HAIER. To jest przede wszystkim bardzo...