Strona głównaBaza wiedzyPrzedstawiamy klimatyzator Haier Expert Plus!

Przedstawiamy klimatyzator Haier Expert Plus!

Postęp w dziedzinie klimatyzacji osiąga coraz bardziej spektakularne rezultaty. To oczywiście cieszy, bo im więcej plusów, tym więcej powodów, by sobie klimatyzator zainstalować. W gronie modeli, które mają naprawdę bogaty repertuar plusów, jest z pewnością klimatyzator Haier Expert Plus – ultranowoczesny, energooszczędny, niezawodny, elegancki, prosty w montażu i obsłudze, a na dokładkę bakteriobójczy i wirusobójczy. Sprawdźmy!

Haier Expert Plus – klimatyzator, który inteligentnie dba o komfort użytkownika

Odpowiada za to funkcja I FEEL oraz specjalny czujnik w pilocie, który dokonuje pomiaru temperatury w bezpośrednim otoczeniu przebywających osób. Program sterujący uwzględnia odczyt i następnie optymalizuje pracę klimatyzatora, by w konkretnym miejscu pomieszczenia uzyskać zadaną temperaturę.

Haier Expert Plus – klimatyzator, który sam się oczyszcza

łatwy demontaż i czyszczenieTutaj do akcji wkracza technologia SELF CLEAN, ograniczając do minimum konieczność ręcznej obsługi w tym zakresie. Działa to w ten sposób, że wymiennik poddawany jest wilgotnemu nawiewowi, w wyniku czego następuje powierzchowne zamrożenie, które więzi wszelkie zanieczyszczenia. Potem następuje rozmrożenie, a wraz z nim uwiezione brudy zostają odprowadzone.

Haier Expert Plus – klimatyzator, który oszczędza energię

Tutaj już zaczyna nas troszkę „szpiegować” nasz klimatyzator 🙂 Na szczęście nie rejestruje jeszcze naszych rozmów, ale za to monitoruje ruch za pomocą czujnika ECO. Dzięki temu, gdy pomieszczenie jest puste, klimatyzator przechodzi w stan spoczynku. Natomiast gdy w pomieszczeniu znajdują się osoby, wówczas program sterujący płynnie steruje nawiewem, by nie kierować go bezpośrednio na użytkownika.

Haier Expert Plus – klimatyzator, który niszczy bakterie oraz wirusy

Zdrowia nigdy za wiele. Do walki z drobnoustrojami wkracza zatem technologia STERYLIZACJA UV-C PRO – i tutaj może od razu podamy informację, która szczególnie powinna zainteresować wszystkich: skuteczność tej technologii w eliminowaniu wirusa SARS-CoV-2 wynosi do 99.991%, co zostało udokumentowane Certyfikatem Texcell. Przy okazji warto podkreślić, że generowane przez specjalną lampę LED promieniowanie jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi, jak też domowych zwierzaków.

Haier Expert Plus – klimatyzator zgrabny, elegancki, prosty w montażu i serwisowaniu

Trzeba przyznać, że istnieją klimatyzatory, które nie wkomponują się idealnie w każdy rodzaj pomieszczenia. Czasem mogą powodować wręcz jakiś zgrzyt wizerunkowy. W przypadku modelu Haier Expert Plus konstruktorzy wykonali naprawdę dobrą robotę, minimalizując gabaryty i optymalizując wygląd obudowy w tak uniwersalny sposób, by stał się on ozdobą każdego wystroju wnętrza. Przy okazji kompaktowa i błyskawiczna w demontażu obudowa ułatwia zarówno bezproblemowy montaż urządzenia na ścianie, jak również łatwy dostęp do wewnętrznych podzespołów. Co za tym idzie – wszelkie prace serwisowe przebiegają szybko i sprawnie.

Haier Expert Plus – klimatyzator do każdego typu pomieszczeń!

Uniwersalność tego modelu sprawia, że z powodzeniem można go wykorzystywać zarówno we wnętrzach komercyjnych (biurowych, usługowych, użyteczności publicznej etc.), jak i w mieszkalnych. Oczywiście w każdym przypadku należy uwzględniać indywidualne czynniki, by dokonać właściwego wyboru modelu. W tym celu najbezpieczniej jest zdać się na profesjonalny serwis, który po uwzględnieniu wszystkich parametrów doradzi optymalny wybór, przeprowadzi fachowy montaż oraz zapewni przeglądy i nadzór techniczny.

mobilny wzornik

NOWOŚĆ:

Klimatyzatory (prawie) bez wychodzenia z domu.
Klienci Climacity nie muszą przyjeżdżać do naszego biura, aby zobaczyć wzorniki klimatyzatorów, to MY przyjedziemy do WAS!
Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami

Może Cię również zainteresować:

Gdy sąsiad kopciuchem życie Ci zatruwa…

Gdy sąsiad kopciuchem życie Ci zatruwa…

Strona główna - Baza wiedzy - Gdy sąsiad kopciuchem życie Ci zatruwa…Gdy sąsiad kopciuchem życie Ci zatruwa… Z pomocą przychodzi wentylacja mechaniczna!Pewien polityk (nieważne, który – być może zmyśliliśmy to sobie) oświadczył publicznie, że tej zimy trzeba palić...

Czy klimatyzacja może zastąpić wentylację mechaniczną?

Czy klimatyzacja może zastąpić wentylację mechaniczną?

Strona główna - Baza wiedzy - Czy klimatyzacja może zastąpić wentylację mechaniczną?Czy klimatyzacja może zastąpić wentylację mechaniczną? I na odwrót?Tego typu pytania często zadają klienci, chcąc wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie do domu, biura, sklepu czy...

Bruzdy i wnęki przy instalacjach

Bruzdy i wnęki przy instalacjach

Strona główna - Baza wiedzy - Bruzdy i wnęki przy instalacjachBruzdy i wnęki przy instalacjachPlanując wykonanie instalacji, takiej jak np. klimatyzacja kanałowa, wentylacja mechaniczna, pompa ciepła etc., należy liczyć się z faktem mniejszych lub większych ingerencji...